Menu Close

Ajutised piirangud

24. novembrist, kehtivad Kiviõli Kunstide Koolis järgmised lisapiirangud: Kiviõli Kunstide Kooli ruumides on kohustus kanda kaitsemaski kõigil õpilastel, õpetajatel, lapsevanematel ja külalistel. Õppetunnid kestavad 35 minutit ja iga tunni vahel tuleb ruume õhutada.

Pöördumine Ida-Virumaa inimeste poole seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga Ida- Virumaal ja Eestis

Peaminister Jüri Ratas, Terviseameti peadirektor Üllar Lanno ja Teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar pöörduvad Ida-Virumaa inimeste poole seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga Ida- Virumaal ja Eestis. Selleks, et suudaksime viiruse levikut tõkestada ja elada võimalikult tavapärast elu, ei tohi kaotada valvsust töökohal, koolis, ühistranspordis, avalikus kohas ega ka pereringis.

30.09 alustab täiskasvanute kunstikursus

Täiskasvanute kunstikursus 2020/2021 õppeaastal Keraamika, tekstiilitööd, kangakudumine, värvimine, trükkimine, viltimine, siidimaal, uued tehnikad! Esimene kokkusaamine 30.09 kell 17.00-19.15 või 01.10 kell 10.00-12.15 Kuutasu 25 eurot